אודות

 Zamir diamor   הוא חיבור שלי כאומנית עם עסק משפחתי של יהלומנים דור שני בבורסת היהלומים הישראלית עוד בעודי ילדה תמיד נמשכתי לאומנות ויצירה אהבתי לקחת חומרי גלם ולייצור מהם, החשיפה לעולם היהלומים המרתק חיבר אותי לעיצוב תכשיטים, מה שהביא אותי ללמוד קורס מיחשוב בתלת מיימד בשנקר, תוכנת ה – RHINO, תוכנה המאפשרת לך לייצור תכשיטים בתלת מיימד על המסך ולשלוח אותם להדפסה.

בעלי עדי קונה גלם מרוסיה ואפריקה אביו דויד זמיר ז"ל היה מלטש והופך את הגלם ליהלום מלוטש יפה ונוצץ  היום מחליפים אותו עובדים אחרים ואני מעצבת תכשיטים ומשבצת אותם ביהלומים, ההתמחות שלנו היא ביהלומים צבעוניים טבעיים הנקראים בעולם היהלומים יהלומי FANCY  השילוב שלהם בתכשיט הוא יוקרתי ויפה.

ב Zamir diamor אני דואגת שכל התכשיטים יהיו מעוצבים מזהב טהור משובצים ביהלומים וברמת גימור יפה ואיכותית.

 

קצת על עצמי:

שמי חגית זמיר ילידת טבריה ובת למשפחת שחרור הוותיקה בטבריה כאחד עשרה דורות בארץ.

אחרי השירות הצבאי עברתי לגור בתל אביב שם הכרתי את בעלי עדי זמיר , יהלומן וחבר בבורסת היהלומים הבעלים של  חברת עדי זמיר יהלומים בע"מ.

יש לנו ארבעה ילדים מקסימים שחר מאיה הילה ושירה אנחנו גרים במושב בשרון ומגדלים אותם בהנאה רבה.

אני ועדי עובדים יחד , משרדנו נמצאים בבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן בבניין יהלום.

 

שם החברה:

שם החברה נבחר מחיבור של שם משפחתנו "ZAMIR" (זמיר) ,שהוא גם שם של ציפור שיר ולכן הלוגו הוא ציפור הצבעוניות היא בגלל שאני משתמש הרבה באבני יהלומי פנסי צבעוניים                  ו "DIAMOR" זה משחק מילים של  DIAMONDS יהלומים ו- AMOR  בספרדית זה אהבה, החיבור הספרדי הוא מצד אימי..

 

החזון:

לאפשר לכל אשה (לאו דווקא מהאלפיון העליון ) החושקת בתכשיט יהלומים מדהים וייחודי, בעל משמעות שילווה אותה שנים רבות.

אני מזמינה אתכם לפגישה אישית במשרדנו בבורסת היהלומים לראות את מגוון תכשיטנו ולבחור מהמבחר האיכותי והיפה שברשותנו.

 

 

הקולקציה שלנו:

 

טבעות , שרשראות , עגילים צמידי טניס.

מבחר מעוצב איכותי ויפה מתנות לכל אירוע אירוסין, ימי הולדת ימי נישואין, חתונה, לידה וסתם לאהבה ופינוק

 

 

פינת המעצב

תכשיט יוניק יחודי לכל אחת שהוא פרי יצרתי , לכל תכשיט צירפתי סיפור איך נוצר ומה הרגשתי בתהליך הייצור ואיזה אנרגיה הייתי רוצה להעביר בו.

 

לרכוש מהמקור

כחברים בבורסת היהלומים הישראלית אנחנו מציעים לכם יתרון לקנות ישירות מהיצרן ולדלג על פערי התיווך זה בא לידי ביטוי ישיר במחיר.

 

אמינות ואיכות ללא פשרות

ב- ZAMIR DIAMOR  אני דואגת שהתכשיט יהיה יוקרתי איכותי וברמת גימור מושלם, לכל תכשיט אני מצרפת תעודה גמולוגית מה שנותן לכם שקט נפשי שאכן התכשיט מזהב וכן היהלומים הם אמתיים ולא יהלומי מעבדה שמציפים היום את שוק התכשיטים.