טבעות

טבעת היא לא סתם עוד תכשיט, האישה שעונדת אותה מציגה לראווה את המתנה שקיבלה כאות הערכה והוקרה על היותה אישה מדהימה, אמא נהדרת או היותה אדם אהוב על מכריו.

הטבעת המנצנצת על אצבעה נראית לעין באופן בולט מאוד ובמהלך כל שעות הפעילות שלנו אם זה בדרך לעבודה, בעבודה עצמה או אחריה יש לה נוכחות ואמירה חד משמעית נוצצת ומרשימה.

הטבעת לעומת תכשיטים אחרים מאפשרת לקהל להתרשם מקרוב באמת מבלי לחדור לפרטיות האישה עובדה המאפשרת הרגשה נוחה וחופשית יחד עם האפשרות להראות ולהרשים או פשוט להרגיש נפלאה ושמחה ו... מושקעת.

חלק מעניין ענידת הטבעת, תכשיט מוכר וידוע כבר במקורות (מלכים, מנהיגים, סופרים והוגי דעות) נותן תחושה של כוח, שליחות, עוצמה לצד עושר הדר וטיפוח עצמי.

הטבעת המנצנצת על אצבעה של האישה מושכת תשומת לב לאופן טיפוחה הכללי של האישה לכן חשוב שבקניית טבעת נשים לב לברק שהיהלומים מפיצים והשתלבותם בטבעת בצורה הרמונית ושלמה.

כדי לדעת איזו טבעת לקנות והאם היא נמכרת במחיר הנכון כדאי לפנות אלינו ב- Zamir Diamor  אצלנו תוכלו לדעת בדיוק אילו יהלומים אתם קונים? צבע היהלומים? הניקיון שלהם? אצלנו תקבלו חווית ענידת תכשיט מושלמת ומיוחדת של תמצא בשום מקום אחר.

יש לציין שהטבעות שלנו ייחודיות ומעוצבות באופן אישי ע"י ולמרות שיש אינספור דוגמאות שונות ומשונות של טבעות בחנויות או באינטרנט, אצלנו הכל מיוצר כאן בישראל ברמת איכות וגימור גבוהה מאוד .

טבעות עד 7,000 ₪