שרשראות

שרשרת הינה תכשיט מאוד אישי, אינטימי קרב ללב, אך יחד עם זאת בולט נוצץ ומזמין להביט בו ולהתרשם.

אופן מיקומה של השרשרת מאפשר לעונדת אותה להציג בגאווה את טעמה, הסגנון שלה ואף את ההערכה העצמית שלה.

אפשר לומר שהשרשרת היא מעין "מדליה" שהאישה בוחרת להציג לסובבים אותה ולהראות את השיגיה ולא בכדי היא ממוקמת במרכז הגוף ובגובה העיניים של הסובבים אותנו.

כאשר התליון מעוצב באופן מוקפד ומקצועי עם רמת גימור ואיכות גבוהה הדבר נראה לעין מיד ומושך את תשומת לב המביט, במידה ומשובצים בתליון יהלומים איכותיים צבעוניים או לבנים המוסיפים "חיים" ואור לתליון, הוא הופך לתכשיט שאי שפשר להתעלם ממנו.

מאז ומתמיד שרשרת או תליון היו סמל לניצחון או להשגת הישג כלשהו וכאשר אישה עונדת תליון מרשים האמירה היא: אני אישה גאה במה שאני במי שאני ובמה שהשגתי בחיים שלי.

כבר לפני מאות שנים כשהחל המסחר בזהב (מטבעות זהב) הבינו בני האדם את חשיבותו ואח הכוח הטמון בו לצד השימוש בו לצורך הקיום היום יומי, דבר המשפיע עלינו עד היום.

לכן כאשר את רוצה לרכוש שרשרת/תליון על פי טעמך והסגנון שלך יחד עם הרצון שתהיה לו אמירה על אישיותך והצד הרוחני שבך חשוב ביותר להגיע לבית שהוגה את הרעיון לתכשיט באופן אישי, מייצר את התליון כאן בארץ תחת פיקוח אישי וקפדני ולבסוף משלב בצורה אופטימלית את כוחו של הזהב עם כוחם העצום של היהלומים העשויים מהחומר הכי חזק בטבע ולשם כך תוכלי לפנות ל Zamir Diamor אצלי תוכלי למצוא מגוון תליונים בעיצוב אישי וייחודי,  התליונים משובצים ביהלומים טבעיים לבנים וצבעוניים כשלעצמם מאוד מיוחדים בארץ אם כי במקומות רבים בעולם הדבר כבר באופנה שנים רבות ואנשים מחפשים יהלומים טבעיים צבעוניים שהרי הם הרבה יותר נדירים בטבע וקשה מאוד למצוא אותם.

אז עם חשקה נפשך בשרשרת מיוחדת עם עוצמות יחד עם אמירה אישית ובנוסף מדהימה בולטת ומנצנצת אנחנו כאן.

שרשראות עד 6,000 ₪